"Nebaigti reikalai" - tai paroda apie meninę komunikaciją paštu, apie siuntėją ir adresatą arba jo nebuvimą, apie pradėtą ir ne visada baigtą mintį, apie žaismingą pasipriešinimą sistemoms ir socialinių tinklų užuomazgas.

NDG Edukacijos centras galerijos lankytojams parengė intensyvią programą, kurios dalyviai galės išbandyti visas pašto meno kūrėjų būsenas ir čia pat galerijoje išsiųsti sukurtą laišką. 

Trečiadieniais, balandžio 10, 17 ir 24 d., nuo 17 val. NDG vyks kūrybinės atvirlaiškio dirbtuvės jaunimui.

Parodos "Nebaigti reikalai" menininkų ir NDG edukatorių vedamose dirbtuvėse bus supažindinama su Lietuvos ir užsienio menininkų kurtais atvirlaiškiais, atvirukais, laiškais, rodančiais įvairiausius pašto panaudojimo būdus. Dirbtuvių dalyviai taps pašto meno eksperimentatoriais ir vintažinio komunikavimo ekspertais.

Dirbtuvėse padarytus kūrinius bus galima nedelsiant išsiųsti, tad reikia turėti norimus adresus.

Užsiėmimai nemokami, tačiau reikalinga registracija el. paštu edukacija@ndg.lt. Nepamirškite atsinešti pašto ženklus.

Sekmadieniais, balandžio 7, 14 ir 28 d., nuo 12 val. vyks kūrybinės laiškų kūrimo dirbtuvės šeimoms. 

Jų dalyviai, kartu su NDG edukatoriais ir savanoriais apžiūrės parodą, kurioje pasisems minčių kaip sukurti dar įspūdingesnius nuosavo pašto meno kūrinius ir juos nedelsiant išsiųsti.

Dirbtuvės šeimoms nemokamos, tačiau reikalinga registracija el. paštu edukacija@ndg.lt. Nepamirškite atsinešti pašto ženklų.

Dirbtuvių partneris - UAB "Imsema".

Užsiėmimų ir ekskursijų užsakymas

Parodai "Nebaigti reikalai. Apie meninę komunikaciją paštu" NDG edukacijos centras yra parengęs specialius edukacinius užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikams ir moksleiviams. Užsisakyti juos, suderinti laiką galima tel. (8 5) 219 59 61, el. paštu edukacija@ndg.lt. Edukacinio užsiėmimo kaina vaikui 1 Eur.

 

Taip pat galima užsisakyti ekskursiją po parodą. Suderinti jos laiką galima tel. (8 5) 219 59 61, el. paštu edukacija@ndg.lt. Ekskursijos kaina grupei 10 Eur, dalyviams reikia įsigyti ir galerijos bilietus.